Sałatka z tuńczyka z makaronem i majonezem.

Sałatka z tuńczyka to nic innego, jak pyszna przystawka, którą można wykonać samemu w domu. Sałatka ta może być wykonana z różnych składników, zależy też, co lubimy, a czego nie lubimy jeść.

Sałatka z tuńczyka składa się z makaronu ugotowane na al dente (ok. 9 minut). Jak i również można dodać puszkę miksu kukurydzy papryki oraz groszu lub marchewki. To pozwoli urozmaicić warzywami sałatkę, będzie ona smaczniejsza. Do sałatki można dodać jeszcze jajko gotowane lub ser żółty. Cebulkę można pokroić na kosteczkę, a sam tuńczyk wystarczy, że dodamy wprost z puszki.

Po połączeniu składników wystarczy wszystko posolić, popieprzyć, doprawić według swojego uznania i dodać, jeszcze sos tatarski lub majonez zwykły, lub light.

Wszystko ładnie łączymy, mieszamy, by wyszła nam smaczna, i doskonała w wyglądzie sałatka, która będzie smakowała całej rodzinie.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że sałatka z tuńczyka z makaronem to wspaniały pomysł, by urozmaicić obiad, albo zastąpić podwieczorek, świeżą zdrową sałatką z warzywami i rybą.