Lucy, film pełen akcji.

Film pod tytułem: Lucy.

Lucy to film opowiadający o dziewczynie, która wpadła w tarapaty przez swojego faceta Richarda. Richard zanosił kuferki chińskiej mafii i otrzymywał za swoją pracę pieniądze. Tym razem chciał, aby kuferek zaniosła Lucy do hotelu i wróciła, szybkim ruchem założył jej kajdanki na rękę przypiętą do kufru, dostała 500 dolarów. Dziewczyna się zezłościła, poszła do hotelu i próbuje załatwić szybko sprawę. Niestety plany się krzyżują, Richard zostaje zabity przez mafię chińską pana Janga. Dziewczyna zostaje wciągnięta przez mafiozów na piętro i ma otworzyć kuferek. Lucy nie zna języka chińskiego, próbuje dogadać się po hiszpańsku. Otwiera kuferek z zawartością sztucznie wyhodowanego HP4.

Lucy budzi się z woreczkiem HP4 wszytym w brzuch, po nieudanej akcji, dostaje kopniaka w brzuch, HP4 dostaje się do organizmu Lucy.

Podsumowując, Lucy gra aktorka Scarlet Johansson, film pełen akcji, walki o przetrwanie, badań naukowych i wygranej dla dobra nauki. Akcja filmu toczy się w kilku stolicach Europy.